Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

  • systemy-wideodomofonowe-jednorodzinne
  • systemy-wideodomofonowe-wielorodzinne
  • telewizja-przemyslowa-dozorowa
  • systemy-zasilajace

Linki do stron importerów / producentów

KENWEI
strona importera
kenwei
Kenwei to wideodomofony najwyższej jakości, wykonane z wyjątkową dbałością, z doskonałych materiałów i charakteryzujące się największa różnorodnością jeżeli chodzi o funkcje. Każdy znajdzie w ofercie coś dla siecie, zarówno jeżeli chodzi o wygląd jak i o parametry techniczne. Sprzęt KENWEI w naszym sklepie - kliknij!

COMPETITION
strona importera
competition
Importer wysokiej jakości sprzętu za przystępną cenę. W swej ofercie firma posiada systemy wideodomofonowe, spełniające chyba wszelkie możliwe wymagania potencjalnego Klienta: panele zewnętrzne z czytnikami kart magnetycznych, z wbudowanymi szyfratorami i tradycyjne z regulacją obiektywu; monitory z pamięcią lub bez, ze sterowaniem dwoma wejściami, z dotykową lub przyciskową klawiaturą. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę COMPETITION dostępną w naszym sklepie.

GENWAY/ ABB
strona importera
genway
Od 2003 wyłączny importer produktów Genway na terenie Polski. W 2009 roku firma Genway i ABB połączyły się tworząc nową spółkę ABB Genway. Nowa spółka pracuje nad tworzeniem systemów inteligentnego budynku przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Głównym założeniem nowych systemów jest maksymalne uproszczenie złożoności instalacji budynku, dzięki czemu systemy mają stać się bardziej niezawodne i konkurencyjne na rynku. GENWAY w naszym sklepie - kliknij!

LEELEN
strona importera
leelen
Choć LEELEN jest obecny na polskim rynku od niedawna, już zdążył zyskać sobie doskonałą opinię i rzeszę Klientów. Sprzęt wyróżnia się wysoką jakością wykonania (zwłaszcza panele zewnętrzne) i pięknym designem (monitory). Elektronika wykonana jest w technologii SMT. Importer bardzo dba o swój pozytywny wizerunek i - jak wynika z naszych doświadczeń - jest godny polecenia. Sprzęt LEELEN w naszym sklepie - kliknij!
BPT
strona importera
bpt
ADD - dystrybutor systemów domofonowych i wideofonowych włoskiej firmy BPT, która od wielu lat wyznacza standardy w dziedzinie technologii i estetyki. ADD dostarcza również rozwiązania w zakresie systemów kontroli dostępu ProWatch (NexWatch Honeywell) i KeriSystems oraz produkty z branży
security: kamery CCTV firmy Ikegami, obiektywy Pentax, przyciski KAC... BPT w naszym sklepie - kliknij!

URMET
strona importera
urmet
Firma Miwi-Urmet Sp. z o.o. jest liderem w zakresie dystrybucji oraz produkcji nowoczesnych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta produktów obejmuje m.in. systemy domofonowe i widedomofonowe, telewizję przemysłową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu oraz automatykę bram. URMET w naszym sklepie - kliknij!

COMELIT
strona importera
comelit
COMELIT to produkty doskonałej jakości, wyróżniające się niepowtarzalną stylistyką. Firma Comelit istnieje już 50 lat, a od 1999 roku dostarcza rozwiązania w technologii Simplebus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą COMELIT w naszym sklepie - kliknij!

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Znajdziecie w nim Państwo pełny asortyment videodomofonów proponowanych przez wyżej wymienionych producentów.

Gwarancja dobrej ceny za najwyższą jakość!
Jeżeli znajdziecie Państwo ten sam sprzęt w niższej cenie, prosimy o powiadomienie nas o tym drogą mailową.
W mailu zwrotnym zaproponujemy JESZCZE LEPSZE WARUNKI ZAKUPU.

Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

Magazyn czynny:

od poniedziałku do piątku
w godz. od 9.00 do 15.00. Zapraszamy!
Premium Templates